Opolskie, Nieruchomości Na Sprzedaż

Opolskie, Nieruchomości Na Sprzedaż

Owner: Durand

Group members: 1

Description:

Oferujemy mieszkania, domy, lokale, obiekty, tereny oraz działki w Opolu i w województwie opolskim oraz w województwach ościennych. Z Dwelling Brokera, zadzwonił do mnie Pan Adam Skrzyński. Młoda osoba, ale konkretna. Od razu zaznaczył, że jest drogi, ale skuteczny i że mają silny marketing (co jest prawdą - wszyscy kojarzą Home Brokera). Po przeliczeniu jego prowizji na wartość zobaczyłem, że jest to spora kwota, więc zasugerowałem doliczenie jej do mojej ceny ofertowej i pomyślałem, że sprawdzę sobie skuteczność pośrednika. jak będą oglądający, to będę mógł wyciągać jakieś wnioski, czy za drogo, na co zwracają ludzie uwagę itd. Pan Adam w niecałe 2 tygodnie przyprowadził mi dwie bardzo zdecydowane osoby, z czego druga podjęła decyzję w 1 godzinę. Prawdopodobnie sukces tego pośrednika to umiejętne określenie preferencji klienta i być może temu Panu wychodzi to bardzo dobrze. Przez to ani sprzedającemu, ani potencjalnemu kupcowi nie zawraca się gitary na zasadzie "ja pacze", tylko przy konfrontacjach ma się doczynienia z poważnym dialogiem.

Sprzedaż Mieszkanie three pokojowe, pow. okay.67 m2. I piętro, nowe budownictwo Opole Kolonia Gosławicka Proponujemy Państwu przestronne mieszkanie trzy... umiejętności pracy w zespole, samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy, We could not discover an accurate place. For those who Nieruchomości Opole AZGWARANCJA … 're utilizing a laptop pc or pill, strive shifting it someplace else and provides it one other go. Or, search near a metropolis, place, or take care of instead.

Stale poszerzamy naszą ofertę. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm i instytucji. Działamy we wszystkich sektorach rynku nieruchomości. Naszą misją jest utrzymanie wysokiej dynamiki rozwoju i uzyskanie pozycji dominującej na rynku polskim. Droga do tego celu wiedzie poprzez ciągłe podnoszenie standardów działalności i jakości obsługi oraz wzbogacanie oferty. Ku naszej satysfakcji i zadowoleniu klientów.image

Zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Firma A.Z.GWARANCJA Nieruchomo¶ci to firma, która działa na rynku nieruchomo¶ci od 1998r. Posiadamy bardzo duże do¶wiadczenie, dzięki któremu wła¶nie już od kilku lat jeste¶my najbardziej rozpoznawaln± company± na opolskim rynku nieruchomo¶ci. Zapewniamy kompleksow±, profesjonaln± obsługę w zakresie obrotu nieruchomo¶ciami, ł±cznie z pomoc± w uzyskaniu kredytu na nieruchomo¶ć oraz rozwi±zaniem wszelkich problemów prawnych.

Nasza oferta to ponad one hundred propozycji domów w najbardziej atrakcyjnych rejonach spełniające najbardziej wyszukane gusta. Posiadamy domy w stanie deweloperskim oraz pod klucz. Znajdziecie Państwo nowoczesne domy i tradycyjne technologie oraz zabytki na skalę światową. Posiadamy nieruchomości z Warszawy i okolic najchętniej wybieranych lokalizacji tj. z rejonu linii otwockiej, Konstancina, Magdalenki, Lesznowoli, Pruszkowa, Brwinowa, Białołęki, Piaseczna, Józefosławia, Marek, Ząbek itd.

Brief description: Oferujemy mieszkania, domy, lokale, obiekty, tereny oraz działki w Opolu i w województwie opolskim oraz w województwach ościennych. Z Dwelling Brokera, zadzwonił do mnie Pan Adam Skrzyński. Młoda osoba, ale konkretna.
Opolskie, Nieruchomości Na Sprzedaż

Opolskie, Nieruchomości Na Sprzedaż

Oferujemy mieszkania, domy, lokale, obiekty, tereny oraz działki w Opolu i w województwie opolskim oraz w województwach ościennych. Z Dwelling Brokera, zadzwonił do mnie Pan Adam Skrzyński. Młoda osoba, ale konkretna.

Search in this group

Group members